Photo by Christian Fregnan on Unsplash
David Lynch: Someone Is In My House
30.11.2018 – 28.04.2019
“I miss painting when I’m not painting”
Vanaf 30 november is het werk van een van de meest visuele en spraakmakende artiesten van deze generatie te bewonderen in het Bonnefantenmuseum. David Lynch komt speciaal voor jullie naar Nederland met zijn nieuwste expositie, Someone Is In My House.
David Lynch (72) bekend van films zoals Blue Velvet, MulHolland Drive en series zoals Twin Peaks, is een Amerikaans regisseur, kunstenaar, muzikant, acteur en fotograaf. Een waar artiest. Zijn stijl is uitdagend, rauw, donker, visueel en vooral oprecht. Dit is niet alleen de eerste keer dat het Bonnefantenmuseum zijn werk presenteert, het is tevens de grootste expositie ooit, met meer dan 500 creaties van Lynch.
In samenwerking met Lumière in Maastricht zal er een toewijding aan Lynch plaatsvinden in de bioscoop, bestaand uit diverse documentaires, screenings, films, etc. Voor meer informatie, klik hier.
Comfortabele slaap na de expositie in Maastricht
Toe aan een warm en zacht bed maar geen zin om te zoeken of ver te reizen? Kijk niet verder, Novotel Maastricht ontfermt zich over al je wensen en behoeften en zal zorgen voor voortreffelijk comfort.

BOEK NU >